Kızlık Zarı Dikimi Ne Kadar

Kızlık Zarı Dikimi Ankara

image

Çeşitli nedenler sonucunda yırtılan kızlık zarı beraberinde hayvan) kızlarda tehlikeli anlamda psikolojik travmalara oluşturan olabiliyor. En çok maruz kalınan sorunlardan olan kızlık zarı yırtılması ise geçmiş dönemlere nispeten zaman daha etkili teknolojili tıbbi iyileştirme yöntemleri sebebiyle kalıcı olarak sağaltma edilebiliyor. Vajina estetiği arasında vaziyet kayran erdenlik zarı dikimi artık daha kullanışlı bir biçimde gerçekleştirilebiliyor. Bu sayede bireylerin zamandan da tutum etmesi güfte konusudur. Kızlık zarı dikimi başkaca mazi yıllara nispeten zaman henüz uygun paha tarifesinden gerçekleştiriliyor. Bu sayede bireylerin kazançlı anlamda da avantajlı olması kavil konusudur.

Kızlık Zarı Dikimi Nedir?

Kızlık zarı dikimi, vajina içerisinde ülke saha ve örümcek ağına benzer bikir zarının türlü nedenler sonucunda yırtılmasıdır. Kızlık zarı dikimi henüz çok zat rızası haricinde gerçekleştirilen eşeysel birliktelik ve alınan aşırı darbeler neticesinde yırtılmasıdır. Kendi rızası dışında cinsel ilişki sonrasında meydana gelen bikir zarı yırtılmasında bireyler tinsel sorunlara da maruz kalabilir. Bu durumda kompetan jinekoloji doktoruna müracaat yapılarak vacip Ankara Kızlık Zarı Dikimi tedaviler alınabiliyor. Himenoplasti tedavisi olarak da tanımlanan bakirlik zarında tercihe bakarak kalıcı ve bulaşan tedavi uygulaması gerçekleştirilebiliyor. Kalıcı kızlı zarı tedavisi isminden okunuşu anlaşılacağı şartıyla yırtılan kızlık zarının kalıcı olarak sağaltım edilmesidir. Geçici bekâret zarı tedavisi ise, yırtılan kızlık zarının kısaca süreliğine dikilmesidir.

Kızlık Zarı Dikimi Neden Yapılır?

Kızlık zarı dikimi yapılması için müteaddit sebepler söz konusudur. Bireylerin bu zararlı pozisyon neticesinde vahim anlamda psikolojik sorunlara, travmalara okunuşu depresyona girmesi laf konusudur. Yırtılan bikir zarı yanında bireylerde ağırbaşlı anlamda özgüven düşüklüğüne oluşturan olabiliyor. Bu vaziyet neticesinde ise bireylerin maslahat ve içtimai aktivitelerden aptal çekilmesine neden olabiliyor. Kızlık zarının dikimi sebebiyle bireyler geleceğe güvenle bakabiliyor. Sosyal aktivitelerini faziletli özgüven üzerinden gerçekleştirebiliyor. Bununla beraberinde sağlıklı ve bahtiyar bir yaşama ehil olabiliyor. Kızlık zarı dikimi bireylerse hayat kalitesinin yükselmesi açısından olabildiğince önemlidir.

Kızlık Zarı Nasıl Bozulur?

Kızlık zarı olabildiğince kısalma okunuşu duyar bir yapıya sahiptir. Bu sebeple genellikle zorlu darbelere maruz kalması durumunda yırtılması kelam konusu olabiliyor. Yırtılan bekâret zarı bazen kolayca fark edilmesine karşın bazen belirtileri geç zamanlı olarak da nüans edilebiliyor. Kızlık zarı özellikle ilk eşeysel ilişkiyle hep beraber vajinaya yönetim veya yabancı cisim üzerinden müdahale edilmesi sonucunda yırtılabiliyor. Kızlık zarının bozulup bozulmadığı kolayca anlaşılması açısından jinekoloji uzmanı çeşidinden araştırma yapılması gerekiyor. Bozulan bekâret zarı tercihe gereğince ilk devir yahut tercih edilen herhangi bir ilerleyen içerisinde yeniden onarılabilir.

Kızlık Zarı Muayenesi

Kızlık zarı muayenesi doktor kliniği üzerinden gerçekleştiriliyor. Bu sağaltma uygulamasında gizlilik prensibi olabildiğince önemlidir. Kızlık zarı dikimi büsbütün gizlilik anlayışı doğrultusunda gerçekleştirilir. Tamamen ağrısız ve acısız bir şekilde gerçekleştirilen erdenlik zarı muayenesinde vajinanın dış okunuşu mide dudakları tutularak doğrudan taraf yöne yakınlarında çekilir. Bu sayede kızlık zarının anatomik durumunun ne durumda olduğu kolayca gözlemlenebilir. Bu araştırma sayesinde bireyde reel anlamda bikir zarı yırtılıp yırtılmadığına yönelik gözlemlemeler yapılarak yöntemlilik verilebilir. Kızlık zarı muayenesi çoğunlukla az dakika içerisinde gerçekleştirilir.